A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Undefined variable $ub

Filename: core/fonksiyon_helper.php

Line Number: 493

Backtrace:

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/helpers/core/fonksiyon_helper.php
Line: 493
Function: _error_handler

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 102
Function: findBrowser

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/controllers/Web.php
Line: 9
Function: __construct

File: /eski-data/webparkcom/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Web Sitesi » Webpark

Web Sitesi

Çağın gerisinde kalmak mı, yoksa anı yakalamak mı? Ne kadar teknoloji tutkunu ve gelişmeye açıksınız? İnternet dünyasında var mısınız?

  • Etiketler:
  • Tarih: 4 yıl önce

Resim altı yazısı türkçe resim altı yazısı

Günümüzde paylaşım ve iletişim aracı olarak en etkin kullanılan teknoloji, internettir. İnternete danışır, internetten bilgi toplar ve internet aracılığı ile sık sık paylaşımlarda bulunuruz. Öyle ki; bir web sitesi yaptırmak istediğinizde bile internete göz atar, firma ve pazar araştırması yaparsınız. Bu, bir konuyu araştırmanın ve insanlarla iletişim kurmanın en kolay yoludur aslında. İstediğiniz bilgiyi yazıyorsunuz ve bir tuş ile istemediğiniz kadar kaynak buluyorsunuz. Peki siz bu bulunan kaynaklar arasında yer alabiliyor musunuz?

 

Sektörünüz ile ilgili yapılan araştırmalarda müşterileriniz ile iletişim kurmanıza olanak sağlayacak bir web siteniz yoksa, sektörde varlığınızı daha geniş kitlelere duyurmak maalesef oldukça zor. Web siteniz bir iletişim aracı olmakla birlikte aslında firmanızın imaji haline de gelmektedir. Teknolojiyi takip ettiğinizin, yeniliklere açık olduğunuzun ve şartlar el verdikçe kendinizi geliştirmek için yatırım yaptığınızın bir göstergesidir. Kurumsallaşma veya markalaşma adına atılabilecek en etkili adımlardan bir tanesidir.

 

Çağımızda bir çok kurumsal firma web sitesi aracılığı ile müşteri potansiyelini genişletmekte ve seo çalışmaları ile daha etkili ve hesaplı bir yolla daha fazla insana ulaşabilmektedir. Siz de ulaşmak istemez misiniz?

 

O halde, izin verin birlikte çağı yakalayalım!