A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Undefined variable $ub

Filename: core/fonksiyon_helper.php

Line Number: 493

Backtrace:

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/helpers/core/fonksiyon_helper.php
Line: 493
Function: _error_handler

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 102
Function: findBrowser

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/controllers/Web.php
Line: 9
Function: __construct

File: /eski-data/webparkcom/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

SUNUCU KURULUMU VE YÖNETİLMESİ » Webpark

SUNUCU KURULUMU VE YÖNETİLMESİ

Sunucu kurulumuna dair somut bilgiler paylaşmadan önce ‘Sunucu Nedir?’ onu bilmek önemli bir ayrıntıdır. Online web bilişim sektöründeki tanımıyla açıklamak gerekirse bilgisayar ağları üzerinden kullanıcıların erişimine açık olarak barındırıldıkları bilgisayar sistemlerine verilen isimdir.

Genel bir ifade yöntemi kullanalım: Bilgisayarın verilere online olarak ulaşabilmesini sağlayan, bu verileri onların kullanımına sunan sistemlerdir. İnternet üzerinden araştırma yaptığınızda bu ve bu minvalde açıklamalar okuyabilirsiniz. Sunucular ziyaretçilerin, kullanıcılarınızın, takipçilerinizin yani diğer anlamda üyelerinizin de denilebilir, bunlar için oluşturulmuş bir alan düşünün, bu alanın genişliği ne kadar fazlaysa, o alana giriş yapacak kişi sayısı o derece çoğalır öyle değil mi ? İşte sunucular da işlevsel anlamda bu talebi karşılamakla sorumludurlar.

 

JBM Sunucu Kurulumu ve Yönetilmesinde Profesyonel Platformdur

 

Biz kendi adımızın markamızın göstermiş olduğu misyonu her zaman profesyonel anlamda tamamlamakla yükümlü donanımlı kişiler olduğumuzun bilincindeyiz. O yüzden bize gelen müşterilerimizin firmalarının, işletmelerinin veya herhangi başka bir ticari faaliyette bulunacak platform için açılmış web sitelerinin yüksek oranda talep gösteren kullanıcı kitlesine karşı oluşturmak istediği sunucu ağının kurulumunda birebir aktif rol üstlenmekteyiz. Yani müşterimiz koltuğunda çayını içerken, bilgisayarlarının başındaki donanımlı ekibimiz sunucu kurulumlarını yapmaktadır. Tabi bir de bu sürecin başka bir ayağı var.

 

Sunucunun kurulumunu yaptıktan sonra bir de yönetilme prosedürleri var. Biz Jbm.com.tr olarak sunucularınızı profesyonel bir fonksiyonele sahip şekilde her koşul ve şartta yönetebiliriz. Gerek günlük bakım, gerek günlük veri kontrolü girişleri ve çıkışları, gerekse de web sitenin yavaşlamasına sebep olacak herhangi bir ufak sorunu tespit ederek o sorunun giderilmesinde aktif rolü üstlenmekteyiz.

 

Eğer bir firmanız varsa ve bu firmanızın sunucularının kurulumu ve yönetilmesini istiyorsanız hem de bu konuda güvenilir eller ile çalışmayı amaçlıyorsanız biz bunun için varız ve sizi bekliyoruz. İşimiz her zaman web bilişim sektöründeki bu tür konularla iç içedir. Hizmet verdiğimiz referans kitlelerimiz, portföyümüz yaptığımız her çalışmadan memnun kalması zaten ne derecede profesyonel bir misyon edindiğimizin en büyük kanıtıdır. Eğer siz de sunucu kurulumunuzun yapılması ve yönetilmesi yönünde bir karar aldıysanız bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.