Deprecated: Required parameter $saveDir follows optional parameter $quality in /eski-data/webparkcom/public_html/application/helpers/core/resim_helper.php on line 143

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Undefined variable $ub

Filename: core/fonksiyon_helper.php

Line Number: 493

Backtrace:

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/helpers/core/fonksiyon_helper.php
Line: 493
Function: _error_handler

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 102
Function: findBrowser

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/controllers/Web.php
Line: 9
Function: __construct

File: /eski-data/webparkcom/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Sosyal Medya Yönetimi » Webpark

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ile bağı olmayan işletme, rakiplerinden her daim geride kalmaya mahkumdur. Rekabette öne çıkmanın püf noktalarından bir tanesi olan sosyal medya, etkisi muazzam olan sonuçlar verir.

Müşteri ile birebir iletişim aracı olan sosyal medya kanalları, sandığınızdan çok daha büyük projelere katkı sunar. Markanızı büyütmek, itibarınızı arttırmak, daha fazla müşteri bulmak, pazarlama politikalarınıza yön vermek ve daha birçok konuda destek almak için sosyal medya yönetimi vazgeçilmez bir hizmettir.

 

Sosyal Medya Yönetimi Tam Olarak Nedir?

 

Sosyal medya yönetimi denildiğinde sadece Facebook, Twitter gibi hesaplarınızın kontrolü aklınıza gelmemeli. Instagram, Foursquare, Pinterest gibi yüksek kullanıcı sayısına sahip ve kullanıcı etkileşimi sunan platformlarda sadece potansiyel müşteriler için değil, arama motoru sıralamasını yükseltmek için de sosyal medya kullanılır. Google, Yandex, Bing gibi tüm dünyada büyük değeri olan arama motorlarında daha üst sıralarda yükselmenin sırlarından bir tanesi de sosyal medya kullanımıdır.

 

Sosyal medya yönetimi; işletme veya markanın sosyal medya sayfalarının (hesaplarının) kullanım ipuçları, kullanım süreçlerinin planlanması, herhangi bir kriz anında çözüm yollarının oluşturulması ve eylem planı, kariyer, itibar yönetiminde sosyal medya desteği, kullanıcı etkileşimine dayalı kısa ve uzun vadeli hedef çözümlerini içeren profesyonel analiz ve faaliyet hizmetidir. İletişim kanalları güçlü bir markanın müşterileriyle olan sıkı etkileşiminin önüne hiçbir şeyin geçemeyeceğinin farkında olan işletmeler, sosyal medya yönetimine daha fazla önem vermektedir. Çünkü sosyal medya ile sağlanan güç, müşteri artışını da beraberinde getirir.

 

JBM ile Sosyal Medya Yönetimi

 

Dijital ortamda bulunan etkin kullanıcılar aynı ortamda bulunan marka ve işletmelerle iletişim kurarlar. İşletme sosyal sayfalarında yürütülen kampanyalar, itibar çalışmaları, pazarlama politikaları ve daha birçok çalışma için sosyal medya yönetimi şarttır. Türkiye’de sosyal medya yönetimini başarıyla gerçekleştiren, kriz anlarında profesyonel çözümler üreten JBM, sizin için de ciddi bir fırsattır.

 

JBM sosyal medya yönetimi hizmeti kriz anlarında markanızın fırsatları yakalamasını sağlar. Tecrübe, yazılım, uzman pazarlama ekibi ile sosyal medya yönetiminde sektörde öncü marka olan JBM ile firmanıza çözüm stratejileri planlayabiliriz.