A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Undefined variable $ub

Filename: core/fonksiyon_helper.php

Line Number: 493

Backtrace:

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/helpers/core/fonksiyon_helper.php
Line: 493
Function: _error_handler

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 102
Function: findBrowser

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/controllers/Web.php
Line: 9
Function: __construct

File: /eski-data/webparkcom/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

SANALLAŞTIRMA » Webpark

SANALLAŞTIRMA

Sanallaştırma web platformlarında da belirtildiği üzere misafir olarak tanımlandırılmış bir veya birden fazla sayıdaki işletim sisteminin benzer / aynı kaynakları paylaşarak aktif şekilde kullanılması faaliyetidir. Bu tür sistemler her zaman userlar ile donanımsal oluşum arasında faaliyet sunarlar.

Yani direkt bir şekilde kullanıcının fiziksel işlem kaynaklarına doğru yönlenmesini hatta erişmesini engellemede kullanılır. Piyasada sanallaştırma faaliyetlerinin birçok hususu olduğu açıkça belirtilir. Sanallıştırma işlemini kategorik olarak anlatmak istersek;

 

·       Depolama Sanallaştırma

·       Ağ Sanallaştırma

·       Sunucu Sanallaştırma

·       Uygulama Sanallaştırma

·       Masaüstü - Dizüstü Sanallaştırma

 

gibi birden çok kategoride sanallaştırma işlemlerinin yapılabildiğini görebiliriz. Burada önemli olan yapılacak faaliyetlerin, her zaman yerinde ve mantıklı gerekçeler ışığında profesyonel bir süreç yönetimi ile ele alınarak ilerlenebilmesidir. Etkili olan etkenlerden biri de budur.

 

Neden Sanallaştırma ?

 

Sebep olarak çok sayıda husus belirtilebilir, örneğin bu konuda donanımsal maliyetlerinizin yüksek olmasından şikayetçiyseniz maliyetiniz düşecektir, data centerda ihtiyaç duyulan sistem altyapısının barındığı fiziksel aletlerin sayısı azalacaktır, yapılan işin sürekliliği konusunda, raporlama, optimizasyon, veri yükü dengeleme gibi daha birçok öğe hakkında yararlılık gösterir, boş yere yapılabilecek herhangi bir yatırımın olmaması için en büyük engellerden birini oluşturabilir ama yatırım yapıldığında ise maksimize bir şekilde fayda sağlanmasında aracı pozisyonunu üstlenir. Çok yoğun olarak konsolidasyon yaparak veri merkezinin daha çevreci bir pozisyona girmesini sağlar. Sistemdeki source odaklarının yoğun şekilde verimli olmasını sağlar, boş yere bir kullanım söz konusu olamaz. İşte bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı sanallaştırma faaliyetlerine olan ilgi ve talep günden güne artıyor.

 

Sizi Bekliyoruz !

 

Jbm.com.tr olarak biz bilişim sektöründe hemen hemen her kategoride profesyonelliğini konuşturduğumuz gibi, sanallaştırma piyasasında da bu işte liderliği göğüslemiş ender kuruluşlardan biri olduğumuzu biliyoruz. Biz sanallaştırma faaliyetlerinizde etkin bir rol üstlenmekten memnuniyet duyarız.

 

Müşterilerimizin bu ve bunun gibi ihtiyaçlarına, taleplerine karşılık verebilmekteyiz çünkü yazılımsal ve donanımsal olarak çok iyi yetişmiş ekibe sahibiz. Günceli yakalamayı bırakıp, daha ötesine geçebilmeyi misyon edinmiş Jbm yazılımcıları firmanızın veya bireysel anlamda sizin ihtiyacınız olan sanallaştırma hizmetini beğenilerinize sunmakta. Bu konuda daha detaylı ve geniş çapta bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz ya da belirtmiş olduğumuz konum üzerinden adresimize gelerek bu konuda daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.