Deprecated: Required parameter $saveDir follows optional parameter $quality in /eski-data/webparkcom/public_html/application/helpers/core/resim_helper.php on line 143

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Undefined variable $ub

Filename: core/fonksiyon_helper.php

Line Number: 493

Backtrace:

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/helpers/core/fonksiyon_helper.php
Line: 493
Function: _error_handler

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 102
Function: findBrowser

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/controllers/Web.php
Line: 9
Function: __construct

File: /eski-data/webparkcom/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Penetrasyon ve Sızıntı Tespiti » Webpark

Penetrasyon ve Sızıntı Tespiti

Penetrasyon kelimesi, Genel Tıp tanımında kullanılmaktadır. Süreç yöntemi benzerlik taşımasından dolayı penetrasyon adı verilir. Bu süreç ise şu şekildedir; "Virüs bir yol bularak hücre içine girer ve çok kısa bir sürede hücre içerisinde yer edinmeye başlar. İşte bilgisayarda penetrasyon süreci de böyle yapılır.”

  • Etiketler:
  • Tarih: 4 yıl önce

Bilgisayarınızın güvenliği hem sizin için hem de çalıştığınız firmanın/işletmenin güvenliği için büyük bir önem arz eder. Eğer bilgisayarınızın uzaktan kontrolü veya herhangi bir dosya yardımı ile ele geçirilmesini istemiyorsanız atmanız gereken bazı adımlar var. Bunu piyasada sektörel olarak güvenlik zaruriyeti yaşayan işletmelere uygulayan bazı web bilişim platformları mevcut aslına bakarsanız ama tabi ne minvalde ücretler isteyecekleri biraz muamma. Bilgisayarınıza herhangi bir başka bilgisayar üzerinden sızıntı yapılmasını engellemek için atmanız gereken ilk adım profesyonel bir sızıntı tespiti yapan firmayla temasa geçmenizdir. Bu neden zorunludur? gibi bir soru varsa hala aklınızda ona da cevap verelim.

 

Penetrasyon ve Sızıntı Tespiti Neden Gereklidir?

 

Günden güne ilerleyen gelişen teknoloji ve uygulamalar, beraberinde yeni tarzda ve çok nitelikli virüslerin ortaya çıkmasına zemin hazırlamıştır ve hazırlamaktadır. Buna önlem alabilmek için oldukça donanımlı, işinde uzman ve güncel olarak kendini yenilemeyi başarabilmiş kişilere ihtiyacınız var. Bu kişileri bulabilmek çok da kolay değildir aslına bakarsanız çünkü her birinin bir bilişim firması vardır ve oralardan hizmet sağlıyorlardır. Biz Jbm.com.tr firması olarak Firmanızın veya Bireysel anlamda bilişim güvenliğiniz adına Profesyonel şekilde Penetrasyon ve Sızıntı Tespiti işlemlerini rahatlıkla yapabilmekteyiz.

 

Her geçen gün firma referanslarımızı ve portföyümüzü genişletmekle beraber bize güvenen, memnun müşterilerimiz sayesinde başarılarımızı da artırmaktayız. Jbm.com.tr olarak Penetrasyon ve Sızıntı Tespitlerimizi işinde uzman, son derece profesyonel yetişmiş ve bu işin ehli olan yazılımcılarımız aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. Her atılan ve günlük detaylı raporlandırmalar da dahil olmak üzere müşterilerimize yapılan işlemler hakkında bilgi vererek onların bilişim güvenliğindeki elde edilen datalar ve operasyon adımlarını takip etmesini sağlamaktayız. Bizim için müşteri memnuniyeti özeldir düsturu ile işimizi icra etmekteyiz. Penetrasyon ve Sızıntı tespiti için web sitemizdeki iletişim bölümünden bizimle temas kurarak ayrıntılı bilgi talebi verebilirsiniz.