Deprecated: Required parameter $saveDir follows optional parameter $quality in /eski-data/webparkcom/public_html/application/helpers/core/resim_helper.php on line 143

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Undefined variable $ub

Filename: core/fonksiyon_helper.php

Line Number: 493

Backtrace:

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/helpers/core/fonksiyon_helper.php
Line: 493
Function: _error_handler

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 102
Function: findBrowser

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/controllers/Web.php
Line: 9
Function: __construct

File: /eski-data/webparkcom/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

IT DESTEK VE DANIŞMANLIK » Webpark

IT DESTEK VE DANIŞMANLIK

Bilgi teknolojileri doğrultusunda Türkiye’de verilen hizmetler farklı kategorilerde ve farklı işlevlerde sağlanabilmektedir. Son 15 yıldır ülkemizde Information Technology (IT), yani Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı adını çok sık şekilde duyuyor olmalısınız. Faaliyet alanı çok geniş olmasından dolayı, bilişim - yazılımla ilgili birimsel faaliyet gösteren firmalar da bunu farklı fonksiyonlarda tanımlayarak faaliyet alanlarına koyabilmekteler.

IT destek ve danışmanlık hizmeti alma talebiyle gelen müşterimize şu şekilde hizmet veriyoruz;

 

Müşterimizin günlük olarak çalışma yaptığı bilgisayarı çalışmıyordur ve bunun yapısal teknik aksamıyla alakalı çözüme kavuşturulması gerekir. İşte Jbm.com.tr IT Destek ve Danışmanlığı sayesinde buna çözüm sağlanır. Yine aynı şekilde bilgisayarın tüm sorunlarından arındırılıp fabrika ayarlarına geri dönmesi adına format atılması gerektiğinde, ticari iletişimin sağlanabileceği şekilde mail kurulumu yapılması gerektiğinde teknik ekibimiz bununla ilgilenir. Yalnızca yazılımsal faktörlerin çok dışında donanımsal problemlerinize çare bulan, profesyonel ve iyi yetişmiş bir ekibe sahip olan firmamız disk onarımı, yazıcılarınızın kurulumunun yapılması veya bozulan bir yazıcının tamir edilebilmesi gibi alanlarda da teknik hizmet sağlıyoruz. Bununla da yetinmiyor her ofisin veya ticaretle uğraşsın/uğraşmasın Office programları çözümlerinde destek oluyoruz. Bu konuda uzman kadromuz Office kurulumunuzu yapıyor. Yani sadece bilgisayar başından kontrol ve denetimin dışında, birebir yüz yüze konuşarak, probleme ilişkin konuyu yakın markajla öğrenerek faaliyetlerimizi sunuyoruz.

 

Tüm bu teknik süreç müşterimizle karşılıklı yapılacak bakım anlaşmaları doğrultusunda sağlanmaktadır. Eğer bakım anlaşmalı müşterimiz zaman kaybetmeden destek talep ediyorsa, uzaktan da bağlantı kurarak bu işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Ayrıca bakım anlaşmalı müşterilerimize aylık düzenli olarak ekstra bakıma gidiyoruz. Bunun dışında bakım anlaşması yapmadığımız müşterilerimizle olan iletişimimiz sonucunda, cep yakmayacak cüzzi servis ücreti karşılığında talep edilen gerekli desteği de sunmaktayız.

 

Verilen bu profesyonel hizmetin süreç takibi, bizzat kendi yazdığımız Süreç Yönetimi Yazılımımız ile profesyonel şekilde takip eidlmektedir. Atılan her adım, sağlanan her hizmet kayda alınmakla beraber, bunu sisteme işleyerek süreci yönetmekteyiz. Faaliyetlerimiz ve işlemlerimizle alakalı bilgilendirmelerimizi müşterilerimize maille sistem üzerinden gönderiyoruz. Hizmetimizde sona gelindiğinde ise müşterimize sağlanan işi onaylama veya reddetme imkanı sunuyoruz. Eksik ya da yanlış giden bir şeyler olduğu düşüncesindeyseniz yapılan işlemi onaylamıyor ve bize sebebini iletebiliyorsunuz. Bu doğrultuda reddedilen işlemleri siz onay verene kadar aynı özveri ile tekrarlıyoruz.

 

Uzman ve kaliteli IT destek ve danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.