Deprecated: Required parameter $saveDir follows optional parameter $quality in /eski-data/webparkcom/public_html/application/helpers/core/resim_helper.php on line 143

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Undefined variable $ub

Filename: core/fonksiyon_helper.php

Line Number: 493

Backtrace:

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/helpers/core/fonksiyon_helper.php
Line: 493
Function: _error_handler

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/core/MY_Controller.php
Line: 102
Function: findBrowser

File: /eski-data/webparkcom/public_html/application/controllers/Web.php
Line: 9
Function: __construct

File: /eski-data/webparkcom/public_html/index.php
Line: 315
Function: require_once

Dosya Arşivleme » Webpark

Dosya Arşivleme

Şüphesiz bilişim sektöründe en nicelikli öneme sahip hususlarından birisi arşivlemedir. Bu sistem dosyaların korunaklı bir yapıda tutulması, geçmişte olan biten her şeyin kaydının tutulabilmesi, gelir giderlerden tutunda süreç bazlı faaliyet raporları hakkında daha birçok klasmanda dosya arşivlemenin önemi ortadadır.

Örneğin; bir ticari faaliyetlerde bulunan kurumsal firmanın sahip olması gereken ana husus, ilk olarak güncel raporlandırmalardır. Bu raporlandırmalar firmanın ana aktivasyonu yönünde öğelerin bir araya getirildiği mekanizmadır. Bu raporlandırmalar süreç içerisinde eskimeye başlayıp, arşivlenir. Kimi kurumsal yapıdaki firmalar veya işletmeler bu arşivi yapmaktan imtina edebilir. Yani dosya arşivlemeye yönelik faaliyetler yönünde çok bilgileri olmamasından kaynaklı olarak bunu belli bir disiplin ve düzen içerisinde yapamayabilir. Dosya arşivleme yazılımları verilerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde online ortamda barınabilmesine imkan sağlar.

 

Dosya Arşivlemenin Sağladığı Kolaylıklar

 

Dosya arşivi her kuruluşun iskeletini oluşturur. Mesela yapılan arşivlemeler sonucunda, 10 yıl sonra bile aktiviteleriniz hakkında, gelir gider - kar zarar ve işçilerle alakalı finansal hususlar üzerinde her konuya değinilecek kriterde bilgilere erişebilirsiniz. Kurumun günlük - aylık - yıllık bazda sağladığı anlaşmalar, ödemeler, karşılıklı sözleşmeler, geçmişte hangi firmayla ne tür bir ticari faaliyet ilişkisinde bulunulduğu bu dosyalarda yer alabilmekte. Vakti zamanı geldiğinde geçmişinizi göönüne getirmek isteyebilirsiniz. Çünkü dünü bilmeyen, yarınlarda neler olacağını tahmin edemez.

Geçmişle karşılaşabilmek "ne nedir, ne değildir" gibi sorulara yanıt bulabilmek için mutlaka dosya arşivleme yazılımı kullanmalısınız. Rakip firmalar veya müşterileriniz, anlaşmalı olduğunuz kurumlar belki buna önem göstermeyebilir ancak siz gerekli profesyonel faktörleri sağlayabilmek adına dosya arşivlemeniz hususu üzerinde dikkatli olmalısınız.

JBM dosya arşivleme sistemimiz sayesinde artık sizler de güvenilir bir şekilde şirket geçmişinizi kontrol altına alabilirsiniz. Ekibimizde yer alan profesyonel bilişim uzmanlarınca yönetilmekte olan bu yazılım vasıtası ile firmanızla veya kuruluşunuzla alakalı atılan her adım kontrol altında tutulacaktır.

Eskiden katipler deftere yazardı, şimdiyse JBM dosyasına arşivliyor. Teknolojinin getirmiş olduğu fırsatları profesyonel nicelikle bütünleştirerek bilişim dünyasında fark yaratan JBM INTERACTIVE, dosya arşivleme konusunda hizmet almak isteyen şirketlere çözümler üretiyor.